حال ۲۳ دانش آموز دچار گازگرفتگی مساعد است

حال ۲۳ دانش آموز دچار گازگرفتگی مساعد است

مدیرآموزش و پرورش منطقه تبادکان مشهد گفت:۲۳ دانش آموز یکی از کلاس های درس دبیرستان دوره اول” نجبیه” روستای کورده دچار گازگرفتگی خفیف شده بودند که پس از اعزام به بیمارستان امدادی حال همه دانش آموزان مساعد است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزرش و پرورش خراسان رضوی،” علی ابری ” افزود: به محض دریافت اطلاع از وقوع گازگرفتگی یکی از کلاس های درس دبیرستان نجیبه” دوره اول روستای” کورده” پس از هماهنگی با نیروهای امدادی به اتفاق معاونین و کارشناسان در محل حضور یافتیم و دانش آموزان نیز بلافاصله به بیمارستان امدادی طالقانی واقع در سه راه فردوسی اعزام شدند.

وی اظهار کرد: ۲۱ نفر از دانش آموزان بلافاصله به دلیل مساعد بودن وضعیت عمومی شان ترخیص و ۲ دانش آموز دیگر به دلیل سابقه عوارض قلبی و تنفسی حسب تشخیص تیم پزشکی تا ساعاتی دیگر تحت نظر خواهند بود.

وی با تشکر از سرعت عمل نیروهای اورژانس اضافه کرد: دبیر کلاس و مدیر مدرسه و نیز انجمن اولیاء نقش مهمی در پیشگیری از وقوع حادثه با صدمات بیشتر بودند که جا دارد از این روحیه آنان تشکر نمایم.

وی با اشاره به نوساز بودن ساختمان خیر ساز دبیرستان خاطر نشان کرد: بررسی های اولیه نشان وقوع پدیده وارونگی به دلیل استفاده از دودکش تنوری بوده است.

گفتنی است: آموزش و پرورش منطقه تبادکان با بیش از ۷۵۰ مدرسه و بیش از ۱۲۰ هزار دانش آموز بزرگترین منطقه آموزش و پرورش استان و کشور می باشد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *