تقدیر وزیر به‌ پاس تکریم معلم یک خلبان سهمیه ویژه خود در هواپیما را تقدیم یک معلم کرد،

توس آرا پایگاه خبری : به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش یک خلبان سهمیه ویژه خود در هواپیما را تقدیم یک معلم کرد، وزیر آموزش‌وپرورش برای سپاسگزاری از خلبان تقدیر کرد.

توس آرا پایگاه خبری : به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، در پرواز گرگان به تهران، شمار زیادی از مسافران به دلیل پر بودن هواپیما از سفر بازمانده بودند. شلوغی و ازدحام مسافران باعث بی‌حوصلگی آن‌ها شده بود.

توس آرا پایگاه خبری : خلبان هواپیما پیش از پرواز در لابی انتظار حاضرشده بود که مسافران با دیدنش از او خواستند تا فکری برای مسافران از سفر جامانده کند.

توس آرا پایگاه خبری : خلبان هواپیما کاپیتان ابراهیم ناجیان، از مسافران سؤال می‌کند که شغل شما چیست؟ یکی از مسافران شغل خود را معلمی عنوان می‌کند. کاپیتان بی‌درنگ برای ارج نهادن به جایگاه معلمی سهمیه ویژه خود در پرواز را که یک صندلی است تقدیم این معلم می‌کند.

توس آرا پایگاه خبری : معلم گلستانی در طول سفر نیز پیوسته موردتکریم قرار می‌گیرد؛ و خلبان نیز در صحبت‌های خود لباس کاپیتانی خود را مرهون آموزش‌هایی می‌داند که معلمان به او داده‌اند.

توس آرا پایگاه خبری : سید محمد بطحایی وزیر آموزش‌وپرورش پس از شنیدن این خبر با تشکر از این خلبان، لوح سپاسی را برای او فرستاد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *